מחפשים מנוף הרמה באיזור חדרה? צריכים לפנות ריהוט מגג או דירה גבוהה במיוחד? נכנסים לדירה חדשה עם מדרגות קטנות שמגבילות את היכולת שלכם להעביר את כל הציוד? אל תסתבכו, בדיוק בשביל זה אנו מציעים שירותי מנוף הרמה  בחדרה.

איך זה עובד?

מנוף הרמה הוא מנוף סולם אשר כולל בסופו במת הרמה העשויה ברזל, וכאשר הוא עולה למעלה נקודת המשען שלו מייצרת התנגדות אשר מאפשרת להעלות משא כבד מעלה.

באמצעות במת ההרמה הזו ניתן לבצע הרמה של תכולה כבדה כמו רהיטים ומוצרי חשמל גדולים אל תוך הבית דרך המרפסת או חלון גדול מבלי לעבור דרך חדר המדרגות בבניין, מה שמאפשר לסיים את העברת הדירה במהירות רבה יותר ובצורה הרבה יותר בטוחה ולכן מנוף להעברת דירה כזה הפך לאפשרות פופולארית מאוד בעיר.

למה לבחור בנו?

עבודות של מנוף גבהים בחדרה, או בכל מקום אחר, הן עבודות לא פשוטות. בכדי לעבוד עם מנוף הרמה בצורה בטיחותית ולהשלים את העבודה על הצד הטוב ביותר אתם חייבים להיות בטוחים כי אתם בוחרים באנשי המקצוע הטובים ביותר ובציוד המקצועי ביותר, וזה בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם.

אנו חברה מקצועית בעלת מוניטין בתחום, אנו עובדים עם מכשור איכותי ומתוחזק ברמה הגבוהה ביותר ועם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה אשר יהפכו את העבודה להרבה יותר יעילה והרבה יותר מהירה.

למי מתאים לעשות שימוש עם מנופי הרמה בחדרה?

מנופי הרמה בחדרה, ובכלל בכל מקום אחר, יכולים לשמש מגוון רחב של לקוחות ואנו נתקלים בבקשות יום יומיות למגוון רחב מאוד של צרכים כמו:

  1. העברה של משרדים – בהעברה של משרדים מעבירים תכולה רגישה ויקרה אותה יש להעביר באופן זהיר על מנת שכל הציוד יצא מהמשרד הישן ויועבר אל המשרד החדש בשלום, ולכן בעלי חברות רבים משתמשים בשירות שלנו כאשר הם מעבירים את המשרדים שלהם למיקום אחר.
  2. העברה של דירות – בהעברה של דירות ובתים ישנם רהיטים ופריטים גדולים מאוד. כאשר משפחה עוברת לדירת מגורים בבניין גבוה, לא תמיד יש לה אפשרות להעביר את הפריטים הללו באמצעות חדר המדרגות או המעלית בבניין, וגם אם יש אפשרות כזו, רבים מעדיפים שלא לעשות כן שכן מדובר במאמץ רב, השקעה של זמן מיותר וכן סיכון בגרימת נזקים למעלית או לרכוש הציבורי בבניין, מה שיצריך הוצאה כספית גבוהה לתיקונים ופיצויים.
  3. העברה של פריטים בודדים – רבים אשר רוכשים פריטים גדולים ויקרים מיד שניה או מקבלים אותם מחברים או בני משפחה מעדיפים להעביר אותם באמצעות מנוף הרמה וכך להיות בטוחים כי הם יגיעו אל הבית שלהם בשלום וללא נזק.

 

אז למה אתם מחכים? חייגו אלינו כבר עכשיו, ספרו לנו על השירות לו אתם זקוקים, המיקום, ההגבלות והצרכים שלכם ואנו נשמח להציע לכם את השירות הטוב ביותר ואת העבודה המותאמת לצרכים שלכם באופן הנכון ביותר.

חברת רון הרמות מספקת פתרון בעזרת מנוף הרמה מיוחד. נשמח לעזור לכם בכל צורך גם באזור חדרה.