מנוף הרמה ברחובות

מחפשים מנוף הרמה ברחובות? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים בשירות מקצועי של מנוף הרמה בתל אביב, רחובות והסביבה, איכותי ויעיל אשר יבצע עבורכם את העבודה לה אתם זקוקים על הצד הטוב ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

אנו מעניקים לכם שירות מקצועי של מנוף הרמה בחולון, ברחובות ובסביבה אשר יענה בדיוק על הצרכים שלכם. אנו עובדים עם מכשור מתקדם ומקצועי, אנשי מקצוע מומחים וכמובן, כל האישורים הנדרשים, כך שכאשר אתם מזמינים אותנו אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם מזמינים את השירות הטוב והמתאים ביותר בשבילכם.

אך באילו מקרים באמת כדאי לבצע הזמנה של מנוף הרמה ברחובות? מתי ההוצאה על מנוף כזה היא באמת משתלמת? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

דירות בקומות גבוהות

אם יש לכם דירה בקומה גבוהה, או שאתם צריכים לבצע העברה של ריהוט, חומרי בניה או כל דבר כבד מהדירה או אליה, הדרך הנכונה והטובה ביותר לעשות זאת הינה באמצעות מנוף הרמה.

ישנן כמה סיבות אשר בגללן עדיף מנוף הרמה על פני דרכים אחרות להעברה של חפצים מקומות גבוהות או אליהן:

  1. בניינים בהם יש חדרי מדרגות ישנים וצפופים לא מאפשרים העברה של ריהוט כבד וגדול או פריטים דומים דרך חדרי המדרגות. המעבר הצר מגביל את ההעברה ולכן בבניינים כאלו מנופי הרמה הם הפתרון הטוב ביותר.
  2. בבניינים בהם יש מעלית, גם אם המעלית רחבה ומאפשרת העברה של פריטים גדולים, החשש הוא מנזק שיכול להגרם למעלית בזמן ההעברה. נזק כזה יכול לעלות לא מעט לתיקון ולכן עדיף לעשות שימוש במנופי הרמה ולחסוך את הסיכון והעלויות הנלוות.
  3. בדירות מגורים רבות הדלת צרה יחסית ולא מאפשרת העברה של רהיטים גדולים דרכה, מה שיצריך פירוק של הרהיט והרכבה בתוך הבית, אם זה בכלל אפשרי. לעומת זאת, במרבית הדירות יש חלונות מרפסת רחבים וגדולים אותם ניתן לפרק ולבצע דרכם העברה של פריטים גדולים בקלות רבה יותר. עם מנופי הרמה ניתן להגיע אל החלונות הללו ולקבל גישה נוחה והרבה יותר בטוחה אל כל דירה, גם בקומות גבוהות מאוד.

העברת משרדים

מנוף הרמה ברחובות יכול להיות שימושי במיוחד עבור העברת משרדים. אם אתם עוברים ממשרד בקומה גבוהה או עוברים אל משרד בקומה גבוהה, באמצעות מנוף הרמה אתם יכולים להעביר את התכולה באופן הרבה יותר מהיר והרבה יותר יעיל.

כאשר מדובר בהעברת משרדים הזמן הוא גורם מפתח חיוני וחשוב ביותר. כל בעל משרד רוצה להשלים את ההעברה במהירות בכדי למנוע כמה שיותר הפרעה לעבודה השוטפת במשרד, ולכן באמצעות מנוף אתם יכולים לקצר משמעותית את זמן ההעברה, להחזיר את המשרד לקדמותו בתוך זמן קצר ולהעניק לעובדים שלכם אפשרות לחזור לעמדות עבודה מסודרות במהירות רבה.

הובלות פריטים בודדים

בעידן בו אנו חיים היום רכישות של מוצרים מיד שניה הפכו לנפוצות מאוד. אם בעבר רוב הצריכה היתה באמצעות חנויות ורשתות השיווק, ורכישה מיד שניה היתה מתבצעת בעיקר באופן מקומי בין שכנים או בני משפחה, עם התפתחות האינטרנט הפך להיות הרבה יותר קל לפרסם מוצרים מיד שניה וכך היום ניתן למכור ולרכוש מגוון רחב של מוצרים איכותיים מאוד מיד שניה במחירים נוחים ומשתלמים במיוחד.

הבעיה העיקרית ברכישה של מוצרים כאלו היא ההובלה. בעוד שברכישה של מוצרים כבדים מחנויות כמו מקררים, מכונות כביסה, רהיטים גדולים וכדומה, תקבלו שירותי הובלה אשר יובילו את הפריט עד הבית או הדירה שלכם, כאשר אתם מבצעים רכישה מיד שניה אתם חייבים לבצע הובלה של הפריט בעצמכם, וזה צורך חשוב מאוד שאנו מעניקים לו מענה מיידי.

באמצעות מנוף הרמה לגובה נוכל להרים עבורכם מגוון רחב של פריטים כבדים עד אל הדירה כך שתחסכו את המאמץ שבהעברה של הפריט בתוך חדר המדרגות וגרימת נזק לפריט, למעלית הבניין או לכל רכוש ציבורי אחר.

אז למה אתם מחכים? גם לצורך העברת משרדים – אנחנו כאן בשבילכם.

רון הרמות - מנוף הרמה לכל קומה ברחובות

מנופי הרמה גדולים וקטנים להעברת דירות, רהיטים, מוצרי חשמל, חומרי ביניין ברחובות והסביבה.

רון הרמות – מתמחים בשירותי הרמות משא ע"י מנופים יעודיים לכל סוג של ביניין או קומה.

מנוף הרמה הוא מנוף עם סולם גדול ורחב, אליו מחוברת פלטה העשויה מברזל.
על הפלטה הזו ניתן להעמיס את הציוד ומרימים אותה מעלה באמצעות סולם המנוף אל חלון גדול או מרפסת, מה שמאפשר לבצע את ההרמה של הציוד וההכנסה שלו אל הדירה בצורה הרבה יותר פשוטה, מהירה ובטוחה.

רון הרמות סניף רחובות

מאפשרים שינוע מהיר וקל של תכולה כבדה ולחסוך 

 בעבודתם של סבלים או בפגיעה של התכולה בקומות גבוהות.

מנוף הרמה לתכולת דירה עבור לקוחות שעוברים דירה באזור רחובות
לקוח מוביל הוא דייר שחייב בהובלת דירתו. אנו מסייעים בשינוע החפצים שלו מהקומה התחתונה לקומת היעד בבניין וגם בהורדתם מהקומה הגבוהה בדירת המוצא למטה לקראת ההובלה. שני המהלכים נעשים על ידי צוותים מקצועיים הכוללים נהג, מפעיל מנוף ברמת גן והסביבה וסדרן המסייע בהיערכות של התכולה לקראת העמסתה על המנוף.

מנוף הרמה לשיתוף פעולה עם כל חברת הובלות ברחובות
חברת הובלות אשר עומדת להבטיח ללקוח שלה מחיר יכולה בהחלט לעשות זאת איתנו.
חברות הובלות לדירות או משרדים ואף חברות גדולות שהעבירו מפעלים ומשרדי הייטק בגדלים שונים.

מנוף הרמה לרהיטים ברחובות

לרהיטים שלכם יש ערך בחייכם ואין כמו מעבר דירה בשביל לחשוש באמת לשלומם.
אנו משתמשים במנופי רהיטים ייעודיים אשר בנויים לעבודה עם רהיטי עור, עץ, בד וזכוכית, תוך אבטחתם ושימורם המלא.
מנוף להרמת רהיטים, מנוף להרמת ספות או כל רהיט בכל גודל.

מנוף ברחובות להרמת תכולה חורגת:

מנוף להרמת גבס
מנוף להרמת מזגנים
מנוף להרמת פסנתרים
מנוף להרמת מקררים
לעתים תידרשו להוביל תכולה כבדה מאד.
חפצי הבית הכי כבדים הם כמובן הפסנתר והמקרר. את שניהם אנו משנעים במקצועיות רבה, תוך התבססות על מנוף אשדוד והסביבה להרמה כבד אשר בנוי לעבודה עם תכולות אלה.
הוא בעל כושר העמסה נכבד ועל כן מאפשר עבודה עם תכולה חורגת בצורה מותאמת. 

אנו מאבטחים את התכולה הכבדה ודואגים לכך שלא ייגרם נזק והיא תגיע שלמה ליעד שלה.
מאחורינו פרויקטים רבים של שינוע והרמה לתכולה חורגת באמצעות מנוף הרמה ייעודי: פסנתרים, מקררים, מכונות ייצור במפעלים ועוד.

מנוף לכל קומה ברחובות:

מנוף הרמה קטן ברחובות
מנוף לקומה 1, מנוף לקומה 2, מנוף לקומה 3, מנוף לקומה 4, מנוף לקומה 5 

ניתן לעשות שימוש במנוף קטן יחסית אך ככל שהקומות עולות יש צורך במנוף הרבה יותר גדול ומסיבי ולכן העלות תהיה גבוהה יותר.

לכן חשוב מאוד שנקבל מכם את כל הנתונים הללו מראש כך שתהיה לנו אפשרות לתת לכם את המחיר הטוב והנכון ביותר עבור הצרכים שלכם.

מנוף הרמה בינוני רחובות
מבצע את כל הקומות עד קומה עשירית אך מיועד לקומות הבאות:
מנוף לקומה 6, מנוף לקומה 7, מנוף לקומה 8, מנוף לקומה 9, מנוף לקומה 10

מנוף הרמה לקומות גבוהות ברחובות
מנוף לקומה 11 עד קומה 20