אחד השירותים הנדרשים בעיר חיפה הוא מנוף ההרמה. בתים הבנויים על צלע הר ובניינים שגם קומת הקרקע שלכם מוגבהת ומשופעת מקשים מאד את הסבלות הידנית והופכים אותה ליעילה פחות מאשר בערים מישוריות. לעומת זאת, מנוף הרמה יכול להתגבר על כל מכשול ולשנע באוויר את התכולה הכבדה לחלון היעד. בחברה שלנו מיישמים שירותי שינוע חפצים בכל רחבי חיפה, מהשכונות הדרומיות, כלה בנמל, ועד לעיר העילית. מנוף הרמה בחיפה מספק את כל התמורות הנדרשות בתחום ההרמה ומשלים ביעילות רבה את ההובלה המתוכננת.

זמני ההובלה מתקצרים ומתייעלים

באמצעות מנוף הרמה בחיפה אתם יכולים להבטיח כי לא תצטרכו להמתין דקות ארוכות לגמר ביצוע הסבלות שלכם. באמצעות מכשור מדויק המבוסס על מנוף, עגורן ופרזול לנשיאת התכולות – הן יועמסו בדיוק להיכן שנדרש ויבטיחו לכם חזרה מהירה מאד לשגרה. עם זמני הובלה כאלה אתם מבטיחים לעצמכם שירות מהיר, קל וללא המתנה ארוכה ומייגעת כלקוחות חברות ההובלות.

עובדים בהתאם לסוג התכולות שלכם

בפתיחת ההזמנה, תוכלו לציין בפני נציגינו את סוגי התכולות המיועדות לשינוע, כולל כמויות נדרשות להערכת המשקל הכולל. מנוף הובלה והרמה בחיפה ייקבע בהתאם לאותן תכולות ופרמטרים נוספים שיידונו בהמשך, בין אם אתם צריכים מנוף להעברת דירה שלמה או רק להעברת פריט בודד. הדגם יתאים בדיוק למה שאתם צריכים גם בשלב תחילת ההובלה וגם לאחר הפריקה בכתובת היעד.

עובדים בהתאם לסוג החלון או המרפסת שלכם

תצטרכו לציין בפני עובדי החברה שלנו מהו סוג פתח האוויר הגדול ביותר שלכם: האם הוא חלון עם 3 זגוגיות (חלון מרפסת) או שיש גם מרפסת ממשית עם רצפה בקדמת אותו חלון? האם מדובר רק על חלונות צרים המתאימים לחדרי ילדים? בהתאם לסוג המפתח, תכין החברה את המנוף המתאים ביותר ואת צוותי העבודה הייעודיים לביצוע השינוע.

יישום הפרויקט ביעילות ובקלות בתאריך היעד

שירות מנוף הרמה בחיפה יתבצע בכתובת שלכם בתאריך ובשעה שנקבעו. שינוע החפצים למטה והכנתם להובלה ייעשה עם הגעת העובדים לכתובת, ולאחר גמר ההובלה הם יכינו את החבילות להעמסה כלפי מעלה לכתובת החדשה. זמני עבודה מהירים מובטחים. יישום מדויק של הפרויקט ייעשה. כל התכולות שכלם יישמרו במאת האחוזים ויקבלו את המענה הטוב והמקצועי ביותר!