מכירים את ימי הסדרת ההובלה בדירה? מי שהרבה במעברי בתים ודאי זוכר היטב את מבנה הצעת המחיר שמסתמך על מיקום הדירה בבניין. ככל שהיא גבוהה יותר, כך המחיר עולה.

הידעתם כי יש דרך לא רק להוזיל את ההפרש הזה אלא גם לקצר משמעותית את זמני ההעמסה לגובה? באמצעות מנוף הרמה נגרר ניתן להעביר תכולות בית ומשרד בשלמותן מגובה הקרקע לפנים המבנה.

איך עושים את זה?

מתקשרים לחברת הובלות ומדווחים על הובלה לגובה הקרקע על מנת לקבל מהם הצעת מחיר בשווי נמוך ככל האפשר עבור מנוף גבהים. לאחר מכן מסדירים מנוף נגרר מחברת מנופים ומשלמים לקבלן סכום שנע בין 300 ל- 600 ₪, מחיר ממוצע 450 ₪ עד קומה חמישית או גובה 15 מ'. התכולה תמתין לכם בדירה החדשה.

למי זה יכול להתאים?

שימוש במנוף נגרר יכול להתאים לכל מי שצריך לבצע העברה של ציוד מקומה גבוהה, או אל קומה גבוהה. זו יכולה להיות העברה של תכולת דירה שלמה כמו בעת מעבר דירה, או אפילו העברה של פריטים בודדים. לא מעט רהיטים לא נכנסים בחדרי המדרגות ובמעליות והעלאה שלהם אל קומות גבוהות הופכת לקשה עד בלתי אפשרית. לכן היום ניתן לראות הרבה יותר שימוש עם מנוף להובלות אשר מאפשר להעביר את התכולה של הדירה בצורה הרבה יותר נוחה והרבה יותר פשוטה ולשמור על הציוד בעת ההובלה בצורה הטובה ביותר.