רבים וטובים משוועים לקיצור זמן ההובלה שלהם. בעוד שלבים כמו העמסה, נסיעה ופריקה נראים קלים ופשוטים, שלבי ההוצאה מדירת המוצא וההכנסה לדירת היעד נראים ארוכים וסבוכים במיוחד. זו לא טעות, זה אכן כך. המחשבה על שינוע הסבלים ועצם המחשבה – מתי הם בכלל יגיעו עם התכולה שלכם לקעקע או למעלה יוצרת מתחים ותחושה של גריעת זמן משמעותית. הפתרון לכך הוא מנוף להרמת רהיטים במודיעין. את השלבים הראשון והאחרון של ההובלה, שלבי הסבלות, יבצע עבורכם מנופאי מקצועי העובד עם מזוודי-ציוד מן המעלה הראשונה אשר יטפלו בו כבבת עינם הן כאשר הוא בדרך למטה והן כאשר מעמיסים אותו למעלה לדירת היעד.

להוביל עם מנוף גם את הכבדות שבתכולות

ספות עתיקות ל- 4-5 יושבים, שולחנות עץ עתיקים ועבים, ארונות מפורקים או קשורים בגרילנדות, את כל אלו אנחנו מרימים עם ניסיון של שנים. ההרמה עם מנוף להרמת רהיטים במודיעין תחסוך לכם זמן רב של סבלות בנקודת המוצא ובנקודת היעד ותאפשר לצוות המובילים שלכם לסדר את התכולה ביעד במהירות רבה יותר מאשר אם הפעולה הייתה נעשית בסבלות. הובלה באמצעות סבלות גוררת תשישות של צוות המובילים ואת רצונם לצאת להפסקה ארוכה. בינתיים אתם תקועים עם הציוד בדירה החדשה. באמצעות מנוף הכל נעשה בסייקל אחד, והדירה החדשה תהיה מסודרת בפרקי זמן קצרים שמעולם לא חוויתם בהובלות העבר.

להוביל בדרך נקייה ואחראית

ברבים מן המקרים, מתלוננים יושבי הקבע של נקודת המוצא כי אתם, כיזמי ההובלה, השארתם לכלוך, בדלי סיגריות ושיירי ציוד אריזה, כשבפועל הסבלים הם אלה שעשו זאת. קשה מאד לשמור בשמכם עם הניקיון אחרי עבודה כל כך מאומצת וסיזיפית. כשמובילים באמצעות מנוף להרמת רהיטים במודיעין הסיכוי להשאיר סביבה מלוכלכת פוחת וניתן לשים לב לכך הרבה יותר ולהסיר את המפגעים.

שנים של ניסיון וידע מקצועי נרחב

אנו עוסקים במנופאות במודיעין במשך שנים ארוכות. מנוף להרמת רהיטים נמצא תחת תפעולנו יוביל לכם את הציוד בבטחה לנקודת היעד. אנו מתמחים בכל סוגי אבטחת הציוד ובהתאמת העגורן של המנוף למשקלו ועל כן מכירים את העבודה על בוריה. צוות הכוונים שלנו יודע בדיוק מה הוא עושה וכיצד לשנע את הציוד לנקודת המגורים שלכם גם בבניינים רחבים וגדולים במיוחד.

מנוף הרמה להרמת רהיטים במודיעין
מנוף להרמת רהיטים במודיעין