מנוף הרמה לקומות

פתרונות הרמה לגבהים שונים

לוחות גבס, פרגולות ודודים

רהיטים,חומרים בניין ואלומיניום

מעברי דירות

רון הרמות - מנוף הרמה לכל קומה

מנופי הרמה גדולים וקטנים להעברת דירות, רהיטים, מוצרי חשמל, חומרי ביניין ועוד…

מטרתנו היא לתת לכם את תחושת הביטחון שכל התכולה שלכם נשמרת ומועברת ליעד בשלום.

מבצע החודש

10% הנחה על כל הצעה!

תקף עד 05.12.21

מנוף לקומה 1

ניתן לעשות שימוש במנוף קטן (עד קומה 6 ) מרכיב המחיר הוא לפי שעות העבודה החל מ 250 ש"ח לשעה כפול שעות העבודה יידרשו בכדי לבצע את העמסת הציוד אל הדירה בקומה הראשונה.

מנוף לקומה 2

ניתן לעשות שימוש במנוף קטן (עד קומה 6 ) מרכיב המחיר הוא לפי שעות העבודה החל מ 250 ש"ח לשעה כפול שעות העבודה יידרשו בכדי לבצע את העמסת הציוד אל הדירה בקומה השניה.

מנוף לקומה 3

ניתן לעשות שימוש במנוף קטן (עד קומה 6 ) מרכיב המחיר הוא לפי שעות העבודה החל מ 250 ש"ח לשעה כפול שעות העבודה יידרשו בכדי לבצע את העמסת הציוד אל הדירה בקומה שלישית.

מנוף לקומה 4

ניתן לעשות שימוש במנוף קטן (עד קומה 6 ) מרכיב המחיר הוא לפי שעות העבודה החל מ 250 ש"ח לשעה כפול שעות העבודה יידרשו בכדי לבצע את העמסת הציוד אל הדירה בקומה רביעית.

מנוף לקומה 5

ניתן לעשות שימוש במנוף קטן (עד קומה 6 ) מרכיב המחיר הוא לפי שעות העבודה החל מ 250 ש"ח לשעה כפול שעות העבודה יידרשו בכדי לבצע את העמסת הציוד אל הדירה בקומה חמישית.

מנוף לקומה 6

ניתן לעשות שימוש במנוף קטן (עד קומה 6 ) מרכיב המחיר הוא לפי שעות העבודה החל מ 250 ש"ח לשעה כפול שעות העבודה יידרשו בכדי לבצע את העמסת הציוד אל הדירה בקומה שישית.

מנוף לקומה 7

ניתן לעשות שימוש במנוף בינוני (עד קומה 10 ) מרכיב המחיר הוא לפי שעות העבודה החל מ 300 ש"ח לשעה כפול שעות העבודה יידרשו בכדי לבצע את העמסת הציוד אל הדירה בקומה שבעית.

מנוף לקומה 8

ניתן לעשות שימוש במנוף בינוני (עד קומה 10 ) מרכיב המחיר הוא לפי שעות העבודה החל מ 300 ש"ח לשעה כפול שעות העבודה יידרשו בכדי לבצע את העמסת הציוד אל הדירה בקומה שמינית.

מנוף לקומה 9

ניתן לעשות שימוש במנוף בינוני (עד קומה 10 ) מרכיב המחיר הוא לפי שעות העבודה החל מ 300 ש"ח לשעה כפול שעות העבודה יידרשו בכדי לבצע את העמסת הציוד אל הדירה בקומה תשיעית.

מנוף לקומה 10

ניתן לעשות שימוש במנוף בינוני (עד קומה 10 ) מרכיב המחיר הוא לפי שעות העבודה החל מ 300 ש"ח לשעה כפול שעות העבודה יידרשו בכדי לבצע את העמסת הציוד אל הדירה בקומה עשירית.

מנוף לקומה 11

ניתן לעשות שימוש במנוף גדול (עד קומה 20 ) מרכיב המחיר הוא לפי שעות העבודה החל מ 500 ש"ח לשעה כפול שעות העבודה יידרשו בכדי לבצע את העמסת הציוד אל הדירה בקומה 11.

מנוף לקומה 12

ניתן לעשות שימוש במנוף  גדול (עד קומה 20 ) מרכיב המחיר הוא לפי שעות העבודה החל מ 500 ש"ח לשעה כפול שעות העבודה יידרשו בכדי לבצע את העמסת הציוד אל הדירה בקומה  12.

מנוף לקומה 13

ניתן לעשות שימוש במנוף  גדול (עד קומה 20 ) מרכיב המחיר הוא לפי שעות העבודה החל מ 500 ש"ח לשעה כפול שעות העבודה יידרשו בכדי לבצע את העמסת הציוד אל הדירה בקומה 13.

מנוף לקומה 14

ניתן לעשות שימוש במנוף  גדול (עד קומה 20 ) מרכיב המחיר הוא לפי שעות העבודה החל מ 500 ש"ח לשעה כפול שעות העבודה יידרשו בכדי לבצע את העמסת הציוד אל הדירה בקומה 14.

מנוף לקומה 15

ניתן לעשות שימוש במנוף  גדול (עד קומה 20 ) מרכיב המחיר הוא לפי שעות העבודה החל מ 500 ש"ח לשעה כפול שעות העבודה יידרשו בכדי לבצע את העמסת הציוד אל הדירה בקומה 15.

מנוף לקומה 16

ניתן לעשות שימוש במנוף  גדול (עד קומה 20 ) מרכיב המחיר הוא לפי שעות העבודה החל מ 500 ש"ח לשעה כפול שעות העבודה יידרשו בכדי לבצע את העמסת הציוד אל הדירה בקומה 16.

מנוף לקומה 17

ניתן לעשות שימוש במנוף  גדול (עד קומה 20 ) מרכיב המחיר הוא לפי שעות העבודה החל מ 500 ש"ח לשעה כפול שעות העבודה יידרשו בכדי לבצע את העמסת הציוד אל הדירה בקומה 17.

מנוף לקומה 18

ניתן לעשות שימוש במנוף  גדול (עד קומה 20 ) מרכיב המחיר הוא לפי שעות העבודה החל מ 500 ש"ח לשעה כפול שעות העבודה יידרשו בכדי לבצע את העמסת הציוד אל הדירה בקומה 18.

מנוף לקומה 19

ניתן לעשות שימוש במנוף  גדול (עד קומה 20 ) מרכיב המחיר הוא לפי שעות העבודה החל מ 500 ש"ח לשעה כפול שעות העבודה יידרשו בכדי לבצע את העמסת הציוד אל הדירה בקומה 19.

מנוף לקומה 20

ניתן לעשות שימוש במנוף  גדול (עד קומה 20 ) מרכיב המחיר הוא לפי שעות העבודה החל מ 500 ש"ח לשעה כפול שעות העבודה יידרשו בכדי לבצע את העמסת הציוד אל הדירה בקומה עשרים.

מנוף לקומה 20 ומעלה נחשב למנוף חריג - אנא התקשרו לפרטים