זקוקים לשירות של מנוף הרמה בתל אביב? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים בחברה מקצועית ואיכותית אשר תבצע עבורכם את העבודה הנדרשת על הצד הטוב ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

ישנם מקרים רבים בהם יש צורך בשירותי מנוף הרמה, ובמיוחד בתל אביב בה רוב המבנים בנויים לגובה כך שהעברות שונות בין דירות ומשרדים ניתנות לביצוע באמצעות מנוף הרמה תל אביב.

חשוב להבין כי גם במקרים בהם ניתן לבצע העברה דרך חדרי מדרגות, עבודה עם מנופי הרמה מקצרת באופן משמעותי מאוד את זמן העבודה וכך יכולה לחסוך בצורה משמעותית בעלויות ולכן במרבית המקרים עדיף לבחור בהם.

בנוסף, גם קבלנים ואנשי מקצוע משתמשים בשירותים של מנוף תל אביב על מנת להעביר חומרי בניה שונים או כלי עבודה אל קומות גבוהות או אפילו אל גגות הבניינים.

 

למה חשוב לדאוג כאשר מזמינים מנוף הרמה בתל אביב?

כאשר מזמינים מנוף הרמה בתל אביב חשוב לדאוג לכמה דברים, או לוודא מול חברת המנופים כי הדאגה לפרטים הללו היא באחריותה, כך שתהיו בטוחים כי ביום ההובלה לא יהיו עיכובים מיותרים:

  1. גישה – יש לוודא כי במקום יש גישה מתאימה להחניה של המנוף על מנת שיהיה ניתן לעשות בו שימוש, ולקבל הרשאה לכך במידה ונדרש. בנוסף , אם מדובר בשירות של חלק מהעברת דירה וודאו כי גם למשאית ההובלה יש חניה זמינה בקרבת מקום. שימו לב, במידה והמקום צר מאוד, יש להזמין מנוף ייחודי המותאם לכך ולכן חשוב לדעת זאת מראש.
  2. הכינו את כל הציוד מראש. אל תחכו להגעת המנוף כדי להתחיל לארוז או לאבטח רהיטים ואביזרים. הכינו הכל מראש כך שיהיה ניתן להשלים את העבודה כמה שיותר מהר ולחסוך לא מעט זמן.
  3. הקפידו לבחור בחברה מקצועית אשר תעמוד בזמנים ותבצע את העבודה במהירות רבה ככל האפשר על מנת שלא לגרום גם הפרעה לסביבה, וכמובן, תבצע את העבודה תחת ביטוח מלא ועמידה בכל תקנות הבטיחות הנדרשות על פי החוק.