קיצור זמני הובלת הדירה הוא אחת המשימות החשובות והנדרשות עבור היזם או הדייר שמוביל את דירתו. שירותי מנוף הרמה בקריות מיישמים עבורכם בדיוק את התמורה הזו, כשהתלות בסבלים צונחת לאפס, ובמקומה מנוף מקצועי ישנע את החפצים הכבדים שלכם לדירת היעד. ניתן להיעזר בשירות גם בתחילת הדרך, כשמורידים את החפצים החוצה מדירת המוצא.

עבודה מקצועית, בהתאם לדרישות נתוני הלקוח

אם אתם מובילים פסנתרים ומקררים, סוג המנוף הנבחר צריך להיות שונה מזה שנועד להובלת רהיטים. חשוב לדעת מה מובילים, וכמה חפצים מובילים על מנת שניתן יהיה לספק לכם מנוף הרמה  בקריות שמתאים לייעוד המבוקש. צוותי ההנהלה של חברת מנוף הרמה בקריות ייקחו מכם את נתוני ההובלה וידאגו לתזמן עבורכם את המנוף המתאים ביותר להרמת המוצרים המבוקשים, כולל נהג ומפעיל מנוף נגרר ורגיל מקצועיים שילוו אתכם לכל אורך הפרויקט.

יישום יעיל וחלק של שינוע התכולות

אנו נפעל ללא לאות גם בשלב הורדת תכולת הדירה למגרש ההובלות וגם בשלב ההרמה של התכולה לדירה החדשה. כל תכולה שמועמדת לשינוע על ידי מנוף תאובטח ותגובה בעזרי העמסה שיסייעו לעגורנים ולקרונות לקלוט אותה ולשנע אותה לאן שצריך. העבודה תיעשה על ידי אנשי מקצוע מנוסים מאד בענף המנופאות, אשר עבדו בעברם למען ארגונים גדולים, מחסני יבוא וכל עסק אחר המבוסס על תכולה כבדה ורבה אשר דורשת גיבוי של מנוף גבהים בקריות.

קיצור משמעותי של זמן ההובלה מובטח

כאשר אתם מסתמכים על סבלי חברת ההובלות, אתם צריכים להמתין שעות ארוכות ולעתים לספוג טעויות של הגורם האנושי, שמתבטאות בפגיעה בתכולות. לעומת זאת, כאשר אתם שוכרים את שירותינו, כמפעילי מנוף הרמה בקריות, אתם מקבלים את כל התכולות שלכם שלמוצת ובפרקי זמן הרבה יותר קצרים מאשר ההובלה לבדה. זמן שינוע החפצים, שמסתכם להובלה ומנופאות מתקצר משמעותי לעומת הובלה שנעשית על ידי עובדי החברה לבד. אם הכיוון הוא לקצר תהליכים ולדאוג למעבר חלק מנכס אחד לנכס אחר, רק מנוף הרמה בקריות יכול להגשים זאת עבורכם. אם שכרתם חברת הובלות, אנו נשנע עבורה את החפצים מהדירה ואל דירת היעד להבטחת הובלה מהירה ויעילה.