עומדים להסדיר הובלה? כיצד תשנעו את החפצים ליעד החדש? וכיצד תורידו את התכולה הכבדה מהבית אותו אתם עוזבים? האם סבלי ההובלה הם הפתרון הטוב ביותר? הדיירים של שנת 2021 הבינו מה שאחיהם לא הבינו קודם: מנוף הרמה קטן או גדול הוא הפתרון לנושאים הללו. הוא מדויק יותר, יעיל יותר ומבצע את השינועים הרבה יותר מהר מאשר הסבלים, ובכך חוסך ללקוח את זמן ההובלה. אנו מספקים שירות מנוף הרמה בצפון – מחיפה ועד טבריה, הגליל והגולן ודואגים לשינוע מלא של החפצים הכבדים מהדירות ואליהן.

כך תתחילו את ההתקשרות עם המנופאים שלנו

יש לפתוח הזמנה חדשה באמצעות יצירת קשר וציון פרטי השינוע: מה משנעים? האם מדובר ברהיטים או גם בתכולה כבדה יותר כמו פסנתרים ומקררים? מהי כמות התכולה? כמה חפצים יש מכל סוג? בהתאם לנתונים הללו – תורה מחלקת ההזמנות שלנו לנהגי החברה ומפעילי המנופים באלו תשתיות להצטייד. הם יהיו ערוכים לעבודה בתאריך היעד ויגיעו לכתובת שלכם לשנע את החפצים.

תיאור מבנה הבניין או הבית הפרטי

לצד תיאור התכולות חשוב לתאר כיצד הבית בנוי מבחוץ: האם מדובר בחלון רגיל או חלון גדול של מרפסת? אם זו מרפסת בעובי של הקיר החיצוני או פנימית עם מרצפת? בהתאם לכך, הנהלת החברה שלנו תדע אלו עובדים לזמן אליכם לכתובת וכמה זמן עבודה יידרש לשינוע החפצים. לדוגמה, איסוף חפצים בתוך הדירה נחשב למלאכה פשוטה יותר מאשר איסופם למרפסת חיצונית, משום שאז נדרשת גם סבלות פנים עבור התכולות וגם העמסה על המנוף בשלב מאוחר יותר.

ביצוע העבודה בפרקי זמן יעילים

חברתנו תספק לכם שירות מנוף הובלה והרמה בצפון ביום ההובלה שלכם ביעילות ובקלות. החפצים הכבדים יהיו מוכנים להובלה ברצפת הבניין עבור המובילים שלכם וכאשר הם יורידו אותו מהמשאית בכתובת החדשה אנו נפעל ביעילות על מנת להעמיס אל הדירה החדשה. בכך, אנו מספקים במלואו שירות מנוף הרמה בצפון ומשלימים את ההובלה הנדרשת של התכולות. בדרך זו אתם מבטיחים לעצמכם הובלה בזמנים מקוצרים, מדויקת ויעילה, ללא תקלות בסבלות ועם 100% הצלחה עבורכם. מי שמעוניין להשביח את ההובלה שלו הן בקיצור הזמן והן בדיוק השינוע יזמין מנוף הרמה בצפון!