מנוף להובלת התכולה לדירה בבניין הוא אמצעי השינוע היעיל ביותר. אמצעי יעיל פחות הוא סבלות ידנית מטעם המובילים בחברת ההובלות. לעתים זה חוסך במחיר, אבל לא כשמדובר בקומה גבוהה. הובלה לקומה גבוהה תתומחר יקר כטאבו כמעט תמיד, ולא תמיד תהיה ברת ביצוע.

מה היתרון של מנוף הובלה בפינוי דירה?

מנוף הובלה מאפשר פינוי קל מדירות גבוהות או כאלו שחדר המדרגות בהן צר במיוחד ומקשה על פינוי רהיטים גדולים. למשל פסנתר להובלה במסדרונות מדרגות צרים לצד מעלית קטנה זו לא משימה שניתן להשלים.

הפתרון לכך הוא מנוף הובלה עם חלון 100% פתוח ללא תריסים וזגוגיות או מנוף גבהים. פריט הריהוט או הפסנתר הכבד נקלט בתוך הדירה לאחר שעבר את סף החלון, ומורד מעגורן ייעודי ישירות לרצפה של הקומה הגבוהה במסגרת שירות הרמת רהיטים אותו אנו מעניקים.

באמצעות מנוף הובלה מומלץ להוביל את כל יתר התכולות שלכם וליהנות מיעילות רבה במהלך יישום הפרויקט.

מתי יש להזמין שירות הובלות עם מנוף ?

ישנם מצבים רבים מאוד בהם יש להזמין שירות הובלות עם מנוף רהיטים במרכז ושירות הובלות רגיל ופשוט לא יספיק. לרוב, האדם יכול לזהות לבד כי הוא זקוק לשירות הובלות עם מנוף, כמו במצבים בהם הוא צריך להוציא מגג הבית משטח עליו זבל או ציוד רב, מצבים בהם הוא נדרש להוציא חפצים גדולים וכבדים מקומה גבוהה בבניין מגורים, חפצים שלא ניתן להוריד בשום דרך אחרת ועוד. אם האדם לא יזהה את הצורך הזה בשירות להובלות עם מנוף ויזמין חברת הובלות רגילה, המובילים עצמם יודיעו לו כי מדובר בעובדה שהם אינם יכולים לבצע ללא מנוף.