כל מה שחשוב לדעת על הובלות דירה עם מנוף ברעננה

כמעט כל אחד מאתנו הגיע לשלב מסוים בחייו שבו החליט או נאלץ לעבור דירה.

הובלות דירה כרוכות בלא מעט פעילות, ויש שיאמרו שזוהי עבודה, זמנית אמנם, אך במשרה מלאה, במיוחד אם אתם עוברים מקומה גבוהה או אל קומה גבוהה ומבצעים מעבר עם מנוף ברעננה. אז כיצד ניתן להיערך לכך בצורה הטובה ביותר?

שלב א' –  בחירת חברת הובלות ותיאום מועד להובלה

מומלץ להתחיל לבדוק ולהתעניין בחברות ההובלה, כחודש לפני יום ההובלה הרצוי. יש להביא בחשבון, שלא כל חברות ההובלה יהיו פנויות במועד שלכם, ועל כן רצוי לבחור ולתאם מועד סופי עם חברת ההובלה בין שבועיים לשלושה לפני היום הרצוי. שירותי מנוף ברעננה ובמרכז בכלל הם מבוקשים מאוד ולכן אנו ממליצים לכם ליצור עמנו קשר מוקדם ככל האפשר על מנת לשריין את מועד ההובלה הנוח ביותר עבורכם.

שלב ב' – אריזה

רבים יראו זאת כתענוג מפוקפק ביותר, אולם הכנסת כל הבית (פחות או יותר..) לתוך ארגזים, היא המשימה העיקרית בהובלת דירה, ועל כן יש לקחת משימה זו ברצינות ואף להיערך בהתאם. יש לדאוג לחומרי אריזה, אותם ניתן לרכוש בנפרד, או לבקש מחברת ההובלה לספק לכם. את האריזה יש לתכנן באופן שבו יארזו קודם הדברים הפחות שימושיים, כגון תמונות וחפצי אמנות ולשמור את כלי המטבח, כלי הרחצה והציוד האישי לסוף. כל דבר שיועבר באמצעות מנוף הרמה קטן או גדול, כמו ריהוט, פריטים גדולים וכדומה, יש לסמן או לארגן באזור משותף אחד על מנת להקל על העבודה ביום ההובלה.

שלב ג' – רהיטים מורכבים

חשוב מאוד להביא בחשבון את הזמן והיכולת לפרק רהיטים גדולים ומורכבים כגון ארונות, כונניות ומדפים או לבצע הרמת רהיטים מורכבים באמצעות מנוף. במידה וישנו אקווריום, כדאי לברר מראש מתי וכיצד נכון להתחיל לרוקן אותו לקראת ההובלה. אם תזדקקו לעזרה בפירוק רהיטים מורכבים – דאגו לתאם מראש עם מישהו  שיוכל לעזור לכם בכך.

שלב ד' – הכנת רשימות

יום ההובלה עצמו, והיום שלפניו, נחשבים לימים עמוסים במטלות למכביר, וידרשו מכם ערנות וריכוז. גם הימים שלאחר המעבר ועד להתמקמות הבסיסית, יהיו עמוסים ולא פשוטים. לכן, על מנת לא לשכוח דבר, כדאי מאוד להכין רשימות, כגון רשימת ארגזים ותכולתם וכן, רשימת מטלות הכרוכות בהשלמת פינוי הדירה כגון ניקיונות, ניתוק הדירה מחברות הכבלים וכדומה.

שלב ה' – שיתוף פעולה עם המובילים

הקפידו להיות מוכנים בשעה שקבעתם עם נציגי חברת ההובלות, השלימו סגירתם של כל הארגזים וסימונם, ונסו ככל הניתן, לארגן מעבר נוח בין הארגזים ורהיטים למובילים. כל אלה, יעזרו בהחלט לביצוע העברה של תכולת הדירה באופן מהיר, יעיל וחלק.

 

 

 

 

 

 

 

 

ת דירה עם מנוף ברעננה