יש לכם משרד ואתם מעוניינים להעביר אותו למקום אחר? עוברים דירה מקומה גבוהה או לקומה גבוהה בכפר סבא והסביבה וזקוקים להובלה עם מנוף? אם כן, שירות הובלות עם מנוף בכפר סבא הוא השירות לו אתם זקוקים. אנו מציעים לכם שירות מקצועי ואיכותי של הובלה עם מנוף בכפר סבא בצורה מקצועית ויעילה כך שאתם יכולים להיות בטוחים שכל הציוד שלכם יעבור למיקומו החדש בצורה טובה ומסודרת וכמובן, בתהליך הובלות שישמור על תכולת הדירה או המשרד שלכם ולא יגרום לה כל נזק. ולמה לבחור דווקא בנו כאשר אתם מחפשים מנוף בכפר סבא? מה הופך את החברה שלנו לחברת ההובלות הטובה ביותר עבורכם? פשוט מאוד, קראו את המאמר הבא.

המלצות

שיטת ההמלצות, בכל תחום, היא השיטה הטובה ביותר לאיתור בעלי מקצוע. גם בתחום הובלות עם מנוף הרמה קטן בכפר סבא אם יש לכם חברים או מכרים שהתנסו בשירות ההובלות שלנו בקשו מהם המלצות על החברה וכך תוכלו להיות בטוחים כי אתם בוחרים בבעלי המקצוע הטובים ביותר, אלו שאתם יכולים להיות בטוחים כי הם יבצעו את עבודת ההובלה בצורה הטובה ביותר בעבורכם. אם אתם לא מצליחים להשיג המלצות מחברים או מכרים נשמח להפנות אתכם למגוון רחב של לקוחות שלנו אשר ימליצו בחום על השירות.

האיזון הנכון בין איכות גבוהה לבין מחיר משתלם

כמו רבים, בוודאי גם אתם לפני שאתם סוגרים עם חברה מסוימת על שירות הובלות מנוף רהיטים במרכז אתם מבקשים ממנה ומעוד כמה חברות נוספות הצעות מחיר עבור שירות ההובלה. הצעות המחיר אותן תקבלו יכללו פרטים חשובים על השירות של הובלות מחסנים אותו תקבלו מאותה חברה – מהם לוחות הזמנים לעבודה, האם יש אחריות להובלה וכמובן, המחיר הסופי של השירות. כך, תוכלו לבצע השוואת מחירים בצורה טובה ולבחור בסופו של דבר בחברת ההובלות אשר מציעה לכם את המחיר המשתלם ביותר – גם שירות מקצועי, אמין ואיכותי, גם תעודת אחריות על העבודה וגם מחיר נמוך יחסית לכל השאר. יחד עם זאת, קחו בחשבון כי אם בעל מקצוע מסוים מציע לכם הצעה נמוכה בהרבה מן הממוצע ובצורה קיצונית, הישמרו מפניו שכן יכול להיות שהעבודה מבוצעת ברמה נמוכה. לכן חשוב לנו להציע לכם את האיזון המדוייק בין איכות גבוהה במיוחד לבין מחיר הוגן ומשתלם!

רון הרמות - מנוף הרמה לכל קומה בכפר סבא

מנופי הרמה גדולים וקטנים להעברת דירות, רהיטים, מוצרי חשמל, חומרי ביניין בכפר סבא והסביבה.

רון הרמות – מתמחים בשירותי הרמות משא ע"י מנופים יעודיים לכל סוג של ביניין או קומה.

מנוף הרמה הוא מנוף עם סולם גדול ורחב, אליו מחוברת פלטה העשויה מברזל.
על הפלטה הזו ניתן להעמיס את הציוד ומרימים אותה מעלה באמצעות סולם המנוף אל חלון גדול או מרפסת, מה שמאפשר לבצע את ההרמה של הציוד וההכנסה שלו אל הדירה בצורה הרבה יותר פשוטה, מהירה ובטוחה.

רון הרמות סניף כפר סבא

מאפשרים שינוע מהיר וקל של תכולה כבדה ולחסוך 

 בעבודתם של סבלים או בפגיעה של התכולה בקומות גבוהות.

מנוף הרמה לתכולת דירה עבור לקוחות שעוברים דירה באזור כפר סבא
לקוח מוביל הוא דייר שחייב בהובלת דירתו. אנו מסייעים בשינוע החפצים שלו מהקומה התחתונה לקומת היעד בבניין וגם בהורדתם מהקומה הגבוהה בדירת המוצא למטה לקראת ההובלה. שני המהלכים נעשים על ידי צוותים מקצועיים הכוללים נהג, מפעיל מנוף ברמת גן והסביבה וסדרן המסייע בהיערכות של התכולה לקראת העמסתה על המנוף.

מנוף הרמה לשיתוף פעולה עם כל חברת הובלות בכפר סבא
חברת הובלות אשר עומדת להבטיח ללקוח שלה מחיר יכולה בהחלט לעשות זאת איתנו.
חברות הובלות לדירות או משרדים ואף חברות גדולות שהעבירו מפעלים ומשרדי הייטק בגדלים שונים.

מנוף הרמה לרהיטים בכפר סבא

לרהיטים שלכם יש ערך בחייכם ואין כמו מעבר דירה בשביל לחשוש באמת לשלומם.
אנו משתמשים במנופי רהיטים ייעודיים אשר בנויים לעבודה עם רהיטי עור, עץ, בד וזכוכית, תוך אבטחתם ושימורם המלא.
מנוף להרמת רהיטים, מנוף להרמת ספות או כל רהיט בכל גודל.

מנוף בכפר סבא להרמת תכולה חורגת:

מנוף להרמת גבס
מנוף להרמת מזגנים
מנוף להרמת פסנתרים
מנוף להרמת מקררים
לעתים תידרשו להוביל תכולה כבדה מאד.
חפצי הבית הכי כבדים הם כמובן הפסנתר והמקרר. את שניהם אנו משנעים במקצועיות רבה, תוך התבססות על מנוף אשדוד והסביבה להרמה כבד אשר בנוי לעבודה עם תכולות אלה.
הוא בעל כושר העמסה נכבד ועל כן מאפשר עבודה עם תכולה חורגת בצורה מותאמת. 

אנו מאבטחים את התכולה הכבדה ודואגים לכך שלא ייגרם נזק והיא תגיע שלמה ליעד שלה.
מאחורינו פרויקטים רבים של שינוע והרמה לתכולה חורגת באמצעות מנוף הרמה ייעודי: פסנתרים, מקררים, מכונות ייצור במפעלים ועוד.

מנוף לכל קומה בכפר סבא:

מנוף הרמה קטן בכפר סבא
מנוף לקומה 1, מנוף לקומה 2, מנוף לקומה 3, מנוף לקומה 4, מנוף לקומה 5 

ניתן לעשות שימוש במנוף קטן יחסית אך ככל שהקומות עולות יש צורך במנוף הרבה יותר גדול ומסיבי ולכן העלות תהיה גבוהה יותר.

לכן חשוב מאוד שנקבל מכם את כל הנתונים הללו מראש כך שתהיה לנו אפשרות לתת לכם את המחיר הטוב והנכון ביותר עבור הצרכים שלכם.

מנוף הרמה בינוני כפר סבא
מבצע את כל הקומות עד קומה עשירית אך מיועד לקומות הבאות:
מנוף לקומה 6, מנוף לקומה 7, מנוף לקומה 8, מנוף לקומה 9, מנוף לקומה 10

מנוף הרמה לקומות גבוהות בכפר סבא
מנוף לקומה 11 עד קומה 20