מנוף הרמה חולון והסביבה זה לא מוצר שהדייר או היזם הממוצע קונים בכסף מלא, אלא שוכרים את המפעיל שלו כמי שיחלץ אותם מהר מההובלה. כך בדיוק אנו פועלים. אנו חברת מנופאים מקצועית המציעה את השירותים המלאים לכל דייר מוביל, החל מהכנת ההובלה באמצעות המנוף ועד השלמתה לכיוון דירת היעד. כמה עולה מנוף הרמה לשילוב בהובלה, אתם שואלים?

יש השפעה על אזור הפעילות

מנוף הוא כלי כבד ולשנע אותו מאזור פעילות אחד למשנהו, בטח אם הוא מרוחק, יעלה לכם לא מעט. לכן, חשוב לדבוק באזור הפעילות שלכם. אנו, כחברת מנופאים, יכולים להעיד כי לקוחות שמתגוררים באזור בו אנו עובדים מקבלים את המחיר הטוב ביותר עבור שירות המנוף שהזמינו, היות והשינוע אליהם קל באופן יחסי.

יש השפעה על גודל התכולה וסוגה

מינוף רהיטים אינו כמו מינף פסנתרים ומקררים. האחרון הרבה יותר מורכב בשל כובד התכולה ולכן נחשב יותר יקר. מדוע זה כך? משום שהתשובה לשאלה כמה עולה מנוף הרמה פתח תקווה היא, כמו במקרים אחרים, "תלוי באיזה מנוף מדובר". מנוף כבד שהייעוד שלו הוא לסחוב פסנתרים ומקררים עולה לתחזק ולתפעל ממש ביוקר בהשוואה למנוף קל שצריך לסחוב ספות וכורסאות בלבד.

יש השפעה על כמות התכולה

כמות התכולה קובעת את כמות שינועי המנוף שצריך לבצע. יותר שינועים עם זרוע המנוף הם יותר זמן בשטח בשבילנו ויותר כסף בעלות. אם יש לכם תכולה בעלת היקף כולל גדול יותר מהממוצע, תצפו לעלות יקרה יחסית של שירות המנופאים.

עבודה מקצועית שחוסכת לכם זמן הובלה

מדוע ממש כדאי להזמין מנוף על אף העלות הנוספת הנכבדת? משום שאי הזמנת מנוף גורם לכם להשקיע זמן המתנה לסבלים אחרי שמשאית ההובלה פורקת בנקודת היעד ולמעשה כבר כשהיא מתחילה את המסע בנקודת המוצא. שתי ההמתנות הללו מאד מייגעות וארוכות, בעוד אנו כמנופאים מקצועיים משלימים את אותו התהליך הרבה יותר מהר. לכן, לשאלה אם כדאי להזמין מנוף, תענו לעצמכם "האם כדאי שההובלה שלי תארך שעתיים או חצי שעה"? זו הדילמה כאן. אכן, מובילים רבים מכינים מראש יותר כסף מזומן כדי שההובלה שהם יודעים שתתרחש תהיה מהירה יותר כשהיא מיושמת בפועל.